Smerfowa Załoga na Facebook Smerfowa Załoga na YouTube Smerfowa Załoga na Pinterest

AUTORSKI ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY

O NAS

"Każde dziecko przychodzące na świat jest znakiem, że Bóg jeszcze nie zwątpił w ludzkość."
- Rabindranath Tagore, Laureat Literackiej Nagrody Nobla (1913), indyjski poeta, pedagog popierający Metodę Montessori

Żłobek SMERFUSIE powstał na mocnych fundamentach wieloletniego funkcjonowanie Międzynarodowego Całodobowego Centrum Opiekuńczo - Edukacyjnego "SMERFOWA ZAŁOGA" którego jest częścią.

Nandini i Victor - Żłobek Bambino

Inicjatywa zorganizowania placówki powstała kiedy sami oczekiwaliśmy dziecka dlatego tak ważne było dla nas stworzenia odpowiedniego miejsca które zapewniałoby dzieciom wielokierunkowy, indywidualny i swobodny rozwój.

Przez lata działalności Centrum umocniliśmy swoją pozycję na rynku branży dziecięcej oferując wysoką jakość i niezawodne standardy opieki nad dziećmi.

Indywidualne podejście do każdego dziecka; jego rozwoju, potrzeb i problemów pozwoliło nam upewnić rodziców iż wybrali odpowiednie miejsce dla swojego największego skarbu.

Pragniemy wspierać Państwa w tej trudnej drodze jaką jest macierzyństwo i rodzicielstwo w związku z tym dobraliśmy najlepszą kadrę dzięki której realizacja naszej misji zawartej w autorskim programie będzie możliwa.

W jej skład wchodzą wykwalifikowane opiekunki z dyplomem ukończenia studiów pedagogicznych, położna oraz współpracujący z placówką lekarz-pediatra, stomatolog oraz logopeda i fizjoterapeuta.

Funkcjonowanie placówki jest dla nas ukorowaniem naszej pracy z dziećmi - pracy która daje nam mnóstwo radości i satysfakcji.

Jako mama dwójki maluchów - 5 letniego synka i 3 letniej córeczki wiem, że to dzieci dają mi każdego dnia energię i siłę by robić to co kocham i chwytać najpiękniejsze chwile.

A tych chwil może być coraz więcej ...

Moim marzeniem od zawsze było stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom, w którym mogłyby bez przeszkód poznawać świat, rozwijać się samodzielnie i czuć swobodnie, jak w domu ...

Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego żłobeczka!

Kierownik

WERONIKA CHAŁUPNICZAK